Verisun Technology Office

Technology

 

This slideshow requires JavaScript.Verisun Bilişim, 2011 yılında bilişim sektöründeki çalışmalarına mobil cihazlarla günlük yaşam entegrasyonunu güçlendirmek amacıyla başlamıştır. Mobiliteye inanan Verisun Bilişim sadece mobil uygulamalar ile sınırlı olmamakla birlikte uçtan uca M2M çözümleri ve desktop uygulamaları ile hayatı daha kolay ve akıllı kılmayı hedeflemektedir.
İş yelpazesinde ise akıllı iş, akıllı hayat ve akıllı şehir alanlarında geliştirdiği çözümler yer almaktadır.

Akıllı Şehir: Verisun Bilişim, akıllı şehirler için birçok donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır. Akıllı ulaşım sistemleri ve yolcu bilgilendirme sistemleri dikeyinde uzmanlaşan ekibimizin çözümleri için projeler sayfamıza göz atmanızı öneririz.

Akıllı İş: Çözümlerimiz ile müşterilerimizin kendi faaliyetlerini izleyebilmeleri ve kontrol edebilmeleri için yardımcı olmayı amaçlamaktayız.İş zekası alanındaki uzmanlığımızı IBM’in Cognos ve TM1 ürünlerinin gücüyle birleştiriyoruz. Üst düzey yöneticileri karmaşık raporlardan kurtarıp tüm faaliyetleri anlaşılır grafiklerle özetliyoruz.

Akıllı Hayat: Verisun Bilişim; mobil uygulamalar, web çözümleri, facebook uygulamaları ile hayatı kolaylaştıran birçok çözüm geliştirmektedir.

Verisun Blackberry, IBM ve Turkcell ile resmi iş partnerliği yapmaktadır.

Company Culture:

Not shared yet.

Office Address:

AR Plaza A Blok Değirmen Sokak No:16 Kat:11 Kozyatağı Kadıköy, Istanbul, 34742

Amenities & Perks

  • Coffee Machine
  • Dart
  • Praying Room
  • Sofas / Couches

Office Details

Total Area:
-
Employees:
-
Office Pets:
-
Language:
Turkish, English, Arabic

Workspace Capacity in Use

50 %

Map Position

Leave a Reply